Січень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн вітальні з коридором в кольорі молочного шоколаду 2.5 із 5. Оцінок : 4

Дизайн вітальні з коридором в кольорі молочного шоколаду


Опис проекту

Ідея дизайну: Сучасне зонування основних приміщень квартири вертикальними дерев’яними перегородками.

Втілення дизайн-концепції: Кольорова гама - молочний шоколад. Нотки цього відтінку проглядаються в усьому інтер'єрі: меблях, стінах, підлозі та дверях. Їх гармонічне поєднання забезпечує затишок та комфортність перебування у даних кімнатах. Зонування передпокою від вітальні за допомогою дерев’яних перегородок надає сучасності та привертатиме погляд усіх, хто буде перебувати у квартирі. Розмістили їх у «псевдо» нішах на стелі та підсвітили теплою підсвіткою для затишності. Така ж текстура дерева використана і у меблях.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Текстура меблів та декоративних перегородок – темне дерево, яке із поєднанням світлих стін та білих вставок у меблях надає завершеності та світлості інтер’єру. Цікаво виглядає завершення шафи в коридорі: її темний фасад (біля вхідних дверей) плавно переходить на стіну у коридорі та завершується галереєю сімейних фотографій. Лаконічно вписалася запропонована клієнтами м’яка частина: крісло та диван - «TIMONE», оббивка – кожа темно-коричневого відтінку. За диваном представлена ніша, у якій використані шпалери «AS Creation» колекція 982212 артикул 982270. Скляна та кругла люстра – “Ideal lyx 43443”.

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Вітальня та коридор - одні із головних кімнат квартири. Перше, що ти бачиш - саме ці кімнати. На мій погляд, обрана темна текстура меблів із поєднанням світлих стін надає затишності та просторості.