Квітень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Блакитний колір в інтер'єрі вітальні 4.3 із 5. Оцінок : 9

Блакитний колір в інтер'єрі вітальні

  • Візуалізація
  • Фото
  • Інші кімнати в цьому проекті (2)

Опис проекту

Ідея дизайну. Соло для шпалер Концепція дизайну. Блакитний колір в інтер'єрі викликає приємні асоціації, пов'язані з небесно-блакитним небом і безкрайніми морськими просторами. Адже милуючись такими красотами, людина відчуває спокій і умиротворення. Перебуваючи в кімнаті, оформленої в такій колірній гамі, люди відчувають бажання поринути у приємні спогади. В даному приміщенні саме шпалери грають головну колірну роль і створюють відчуття простору, легкості і розташовує до живого спілкування та відпочинку.

Основні складності при роботі над проектом. Так як вітальня служить також і кімнатою молодої людини (сина господарів), необхідно було передбачити і місце для навчання, і одежну шафу, що ускладнювало завдання.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Голландські шпалери "Eijffinger", каталог "Festival".

Адреса об'єкта. Київська обл.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Блакитний колір - це "вдячний" колір, який "віддає" набагато більше, ніж "бере". Хоча класичним поєднанням для блакитного є білий колір, який підкреслює чистоту блакитних відтінків і створює особливе відчуття, я вирішила поєднувати його з бежевими відтінками в шпалерах і бежево-коричневими меблями, що пом'якшує холодність блакитного кольору і викликає відчуття безтурботності, спокою, чистоти і благополуччя