Вересень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Вітальня в стилі сучасна класика 4.7 із 5. Оцінок : 6

Вітальня в стилі сучасна класика

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну. "Сучасна класика"

Основою для інтер'єру стали неймовірно красиві класичні шпалери виробника Atlas Attitude з малюнком у вигляді ромбів. На додаток до них була підібрана ніжна кремово-бузкова гамма. Найяскравішим акцентом інтер'єру стала вітрина для посуду з місцем для біокаміну. За стилем вона ближча до арт-деко з дзеркальними вставками і чорною окантовкою, але не дивлячись на відміну за стилем, цей предмет інтер'єру відмінно поєднується з темними світильниками і тумбою під телевізор.

Основні матеріали і меблі. М'які меблі, Livs колекція Олімп, шпалери виробника Atlas Attitude, світильники і бра Arte Lamp.

Відгук дизайнера.Конструкція житлового будинку передбачала численне розташування колон по всій квартирі, які потрібно було "безболісно" вписати в інтер'єр. Так народилася ідея добудувати симетрично колону з іншого боку і оформити вхід в вітальню різьбленим порталом з дзеркальними вставками. В результаті вийшов яскравий парадний вхід. В цілому, працювати над проектом вітальні було дуже цікаво, оскільки замовники не побоялися використовувати в інтер'єрі неординарні кольори і креативну меблі.

Інші проекти віталень від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук клієнта

Олена Б.
Дякую за проект. Бачення команди "Інтер'єр-Ідея" повністю задовольнило, навіть перевершило мое учікування.