Серпень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Ніжний та функціональний інтер'єр вітальні 5.0 із 5. Оцінок : 6

Ніжний та функціональний інтер'єр вітальні

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (2)

Опис проекту

Ідея дизайну. Ніжний і функціональний інтер'єр.

Концепція. У невеликій однокімнатній квартирі було завдання розмістити вітальню для прийому гостей і спальню з повноцінним ліжком. Візуально кімната розділена декоративною перегородкою з МДФ, яка додає романтичності інтер'єру. Також потрібно було передбачити багато місця для зберігання речей. Тому в вітальні розміщений велика шафа, велика тумба під телевізор з відкритими і закритими полицями, а також шафа на балконі. Так як інтер'єр розроблявся для тендітної і ніжної дівчини, колірна гамма була обрана сіро-біла з яскравими рожевими акцентами в декорі.

Основні матеріали: У вітальні-спальні на стінах декоративна штукатурка сірого кольору. На підлозі ламінат "HDM limited Edition V4" Дуб Орієнт. Корпусні меблі виконані на замовлення. Декоративна перегородка МДФ "ProForm PDA020". У вітальні, ніби як в ніші, розмістився невеликий за розміром диван "Blest Інді ДЛ15" (колір "PLAZA 455540070099»). Крісло "SWAN W REPLICA". Кавовий столик "BASE MODULE (ясен)". Килим "Balta Ind Play 63204- 760 ".

Інші проекти віталень від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Дар'я Кузьменко
Дар'я Кузьменко Була проведена цікава робота. Замовниця поставила задачу, щоб в кімнаті була і повноцінна вітальня, і повноцінна спальня. Після розгляду кількох варіантів розміщення меблів був обраний саме цей варіант. Було дуже приємно працювати з замовницею, яка повністю довірилася дизайнеру.