“Інтер'єр-Ідея” запрошує до співпраці

архітекторів, дизайнерів, підприємства будівельної сфери, меблеві виробництва, постачальників всіляких елементів інтер'єру та декоративно-оздоблювальних послуг. Якщо Ваші послуги можуть бути корисні нам і нашим клієнтам, або наші послуги цікавлять Вас і можуть зацікавити Ваших клієнтів, звертайтеся до нас через сторінку контактів.

Особливо нам цікаві такі категорії корисних контактів: дизайнери, будівельники, меблеві виробники, забудовники та агентства нерухомості, виробники товарів і послуг для ремонту.

Усі звернення централізовано приймаються,
обробляються нашими дизайнерами і фіксуються в базі даних компанії.

Якщо послуги Вашої компанії зацікавлять 
нас, ми зв'яжемося з Вами.

Наші партнери


  ПП Гнатовський Денис В'ячеславович - основний партнер студії з виконання ремонтних робіт в Черкаській області. Досвідчені майстри виконають ремонт будь-якої складності на найвищому рівні.
  Markos Group - основний партнер студії по виготовленню меблів в Черкаській та Київській областях.
Студія меблів Domus Студія меблів "Domus" - виготовлення італійських меблів за розумними цінами. Меблі з Італії не тільки прикрасять Ваш робочий простір, але і допоможуть Вашій компанії придбати потенційних клієнтів. Меблі з Італії в приймальні завжди будуть налаштовувати відвідувачів на позитивний лад, а працівників на робочий!
ЧП Надія ЧП «Надія» – це компанія, яка ставить собі за мету досягнення оптимального результату в сфері будівництва. Діяльність підприємства спрямована на зведення нових і реконструкцію старих будівель, споруд, об'єктів виробничого і невиробничого призначення, на місці їх формування.
Інтернет-ресурс Ізба Інтернет-ресурс Ізба - Блог Ізба - це інтернет ресурс, де Ви можете почитати про всі незвичайні і надихаючі новинки з області дизайну і архітектури.
Фірма Еліпс Фірма Еліпс - вже більше восьми років спеціалізується на установці натяжних стель. За ці роки фірма придбала величезний досвід в установці стель різної конфігурації і ступеня складності.